بسم الله الرحمن الرحیم 

این کتاب کتابیه که شاید به نوعی زندگی من رو رو دگر گون کرد حالا اگه اینطوری هم نگیم ولی واقعا تاثیر شدید بر زندگیم داشت 

قبل از اینکه این کتاب رو بخونم یکی از دوستام بهم گفت که اگر تو این کتاب رو بخونی دیگه حجره رو رها میکنی میری خونتون (‌اون زمان من یک طلبه حجره دار بودم ) نمیدوم اون موقع جه نگاهی به حرف این رفیقم داشتم ام همونی شد که گفت .

توفیق شد این کتاب رو در ایام البیض ( اعتکاف ) که در اواخر عید نوروز بود خوندم و

الحمدلله 

• این کتاب متن پیاده شده نه شب از جلسات اخلاق استاد عزیزم حضرت آیت الله شیخ روح الله قرهی دام ظله العالی و شفاه الله است که اکنون مدتی است در بستر بیماری است و دوستان از جلسات اخلاقشان محروم
  • در این جلسات به بیان تاثیر وجود دعای پدرو ومادر ، رضایت ایشان از فرزندان ، عدم عاق والادین و عقوبت آن و. در مباحث رشد اخلاقی دینی و دنیایی فرزند صحبت میکند .
  • از ویژگی های بارز و مهم این که کتاب که تاثیر گذاری آنرا فراوران کرده است بیان داستان ها و حکابت های تلخ و شیرین از بزرگان دینی است 
  • از دیگر ویژگی های این کتاب استناد به آیات و روایت شریف به صورت دقیق است 
  • دیگر وی{گی مهم این کتاب آن است که از آنجه که بیان کننده خود اهل عمل به آن بوده تاثیر بسیاری در خوانند آن دارد

از خدای متعالی عاجزانه تقاضای برطرف شدن بیماری  از این عالمم ربانی و استاد اخلاق انقلابی که جانباز دفاع مقدسهستند و اکنون علت بیماری ایشان هم همین است را داردم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها